امروز: سه شنبه 13 خرداد 1399
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

دانلود مقاله ترجمه شده مجموعه تکنولوژی اگزواسکلتون انسانی – اسپرینگر

دانلود مقاله ترجمه شده مجموعه تکنولوژی اگزواسکلتون انسانی – اسپرینگر دسته: کامپیوتر و IT
بازدید: 7 بار
فرمت فایل: pdf
حجم فایل: 326 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 25

پیشرفت فناوری اگزواسکلتون انسانی و بحث هایی در مورد تحقیقات آینده

قیمت فایل فقط 9,900 تومان

خرید

فقط فایل ترجمه شده با فرمت pdf بوده و فایل انگلیسی آن در فایل موجود نمی باشد

فهرست مقاله:

چکیده
مقدمه
تحقیقات بر روی اگزواسکلتون
اگزواسکلتون فعال
نتیجه گیری

بخشی از ترجمه فارسی مقاله:

1-مقدمه
اگزواسکلتون انسانی، نوعی سیستم الکترومکانیکی است که در اصل از داستان های کمیک نشئت می گیرد. این می تواند به انسان ها یک قدرت اضافی و مازاد برای مقاومت در برابر خستگی، برداشتن وزنه بیشتر، دویدن سریع تر و پریدن بیشتر بدهد. این موارد به صورت یک زره ای سبک وزن بر بدن انسان طراحی شده و سیستم قدرت آن در صورتی که ماهیچه ها نیازمند کمک برای انجام کار های سخت باشد روشن می شود.مسلما، دستاورد و پیشرفت اگزواسکلتون ها در زندگی افراد به خصوص افراد معلول و زخمی نقش بسیار فعالی خواهد داشت و می تواند در ابزار های سرگرمی و ورزشی نیز با ارزش تجاری بسیار بالا به کار گرفته شود.
بر اساس این چشم انداز رو به پیشرفت، مطالعات بر روی تجهیزات پوشیدنی فوف العاده بیش از 50 سال انجام شده اند. از مهم ترین طرفداران این محصولات، وزارت دفاع است که خواهان سرمایه گذاری میلیون ها دلار در این زمینه است. هر چه یک سرباز تجهیزات بیشتری را بتواند با خود حمل کند، توانایی نبرد او افزایش خواهد یافت. بر اساس استاندارد نظامی امریکا،یک سرباز مجاز به حمل 30 درصد وزن کل خود در هنگام جنگ می باشد و این بر اساس استاندارد PLA، حدود 245 N است. با این حال در سایه سلاح های گرم و تجهیزات مدرن، بار سربازان فراتر از این آستانه شده است. این موضوع در رابطه با نیرو های ویژه بیشتر صدق می کند این افراد در شرایط سخت و اضطراری با پشتیبانی لجستیک کم عمل می کنند.
در اواخر دهه 1960 میلادی، تحقیقات جنرال الکتریک اقدام به توسعه و تست یک نمونه آمپلی فایر بدن بر اساس سیستم ارباب- برده موسوم به هاردیمن کرد(2-3). این یک سیستم هیدرولیکی بسیار قوی بود( با وزن بیش از 5900 نیوتون) و تنها قادر به بالا بردن یک بازو بود. این سیسنم در اواخر تکمیل خود نیمه تمام باقی ماند. پروژه های تحقیقاتی مختلف توسط پروفسور وکوبراتویک در صربستان در دهه 1970 میلادی صورت گرفت(4-5) و کار های مشابهی در MIT از اوایل دهه 1980 میلادی صورت گرفت(6). با این حال، مطالعات اندکی طی 20 سال بعد به دلیل کمبود فناوری به خصوص در سخت افزار های کنترلی صورت گرفت.
در اواخر قرن 20، با پیشرفت سریع علوم کامپیوتری و نیز فناوری های کنترلی و هدایت کننده، DARPA بر این باور بود که اصول فنی برای شروع مجدد پروژه اگزواسکلتون کافی است. آن ها یک پروژه 7 ساله موسوم به EHPA(7) را ا با سرمایه کل 50 میلیون دلار آغاز کردند و انتظار داشتند که طی یک دهه خدمات را ارایه دهند. از آن زمان به بعد، تحولی در تحقیقات اگزواسکلتون به وجود آمد.
علاوه بر ارتش ایالات متحده، بسیاری از دانشکده ها و موسسه ها در ژاپن، روسیه، بریتانیا، المان،کره و سنگاپور نیز پروژه هایی را شروع کردند. صد ها نتایج جالب طی چند سال اول قرن 20 منتشر شد که موجب ایجاد این خوش بینی شد که مرد آهنین به زودی در خیابان ها دیده خواهد شد.
با این حال توسعه اگزواسکلتون کاهش یافت و دستاورد های کمی طی سال های بعدی گزارش شد. چندین مقاله مروری در سال 2008 و 2009 به بررسی جدید ترین پیشرفت ها پرداختند و جهات پیشرفت اینده به شیوه ای خوش بینانه ترسیم کردند(8-10). با این حال، مشکلات فناوری بیشتر از قبل شد و بسیاری از مشکلات مهندسی به صورت چالش های اصلی مد نظر قرار گرفتند.
بنابراین، اگزواسکلتون دقیقا چیست؟ چرا همیشه مشکلاتی کوچک بر سر راه عملی شدن آن ایجاد می شوند. اکنون باید برگشت و به عقب نگاه کرد و به طور نقادانه مسیر های تحقیقاتی که منجر به این نقیصه ها شدند را مرور کرد. مفهوم اگزواسکلتون و دامنه تحقیقات آن باید مجدد مطابق با سطح فناوری و علوم انسانی فعلی تعریف شوند.
در این مقاله تاریخچه توسعه اگزواسکلتون در هر دو مقوله فعال و غیر فعال ارایه می شود. مدل های اصلی معرفی شده و فناوری های مربوطه بررسی خواهند شد. مسیر های تحقیقاتی فعلی و روش های در حال توسعه عمده تهیه شده و به طور نقادانه تجزیه تحلیل می شوند و در این فرایند برخی از مسائل کلیدی آشکار سازی خواهند شد و در پایان ارزیابی نقادانه ای از روش های تحقیقاتی بر روی ربات انجام شده و اهداف تحقیقاتی آینده روشن می شوند.
2- تحقیقات بر روی اگزواسکلتون
در حال حاضر، جهات تحقیقاتی اگزواسکلتون ها را می توان به دو مقوله تقسیم کرد: فعال و غیر فعال که این تقسیم بندی بر اساس این معیار است که ایا سیستم دارای باطری یا منبع توان قابل حمل است یا نه؟ این بخش به بررسی جدید ترین پیشرفت ها در هر دو مقوله می پردازد.

قیمت فایل فقط 9,900 تومان

خرید

برچسب ها : اگزواسکلتون , روبات , بیومکانیک ارگونومیک و بیونیک

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر